HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ecober olarak 1998 yılı Ağustos ayında Azerbaycan da faaliyetlerimize başladık. 2001 yılı itibariyle Kazakistan'ı merkez olarak belirleyerek faaliyetlerimizi genişlettik ve temsilciliklerimizi açıp bayilikler vermeye başladık.
Günümüz itibariyle Avrupa, Orta Asya, Afrika’da temsil ve  ağırlama sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.  200 ün üzerinde çalışan ile sektörümüze değer katmaktayız.

Şirketimizin faaliyet alanları:

-          Endüstriyel Mutfak & Çamaşırhane tasarım, projelendirme, satın alma, uygulama ve satış sonrası servis hizmetleri

-          Temsil/ağırlama sektörüne işletme ekipmanları ve malzemeleri tedariği

-          Endüstriyel hijyen malzemeleri ve yapıştırıcı ürünleri tedariği  

 

Müsterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümü üretmek Şirketimizin temel iş stratejisidir. Müsterilerimizin bir sonraki işlerinde tekrar bizi tercih etmeleri bizim icin en önemli başarı  kiriteridir. Müşterilerimiz oteller, inşaat firmaları, restoranlar, camaşırhaneler, okullar ve hastanelerden oluşmaktadır.

 

Uluslararası iş ortaklıkları, iş modelimizin omurgasını oluşturur. Ecolab, Electrolux, Fagor… iş ortaklığı yaptığımız lider firmalardan bazılarıdır.  Bu ortaklıklar uzun süreli ortak fayda ve sürdürülebilir iş modelleri temeline oturur.,